منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره ملی دانشگاهیان جامعه ساز

به گزارش مصطفی تیموریان معاونت جهاد علمی فرهنگی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان اگر دانشگاهیان نخبه علمی و فرهنگی تمرکز خود را روی مسائل اساسی و اولویت دار نظام بگذارند، کشور به سرعت می تواند از مرحله دولت سازی وارد مرحله جامعه سازی و تمدن سازی شود. در همین راستا حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان اقدام به فراخوان ایده ها، طرح ها و اقدامات دانشگاهیان ناظر بر یک مسئله شناسی دقیق در حوزه ها و عرصه های مختلف از جمله سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی ، سلامت، رسانه، آموزش و پرورش، آموزش عالی، دفاع، کشاورزی و محیط زیست، زن و خانواده، هنر و معماری، کرده است. بدین منظور جشنواره ملی دانشگاهیان جامعه ساز طراحی و انشاالله با همکاری برخی دستگاه های متولی امور فرهنگی ، علمی و فناوری در دو مرحله پیاده سازی خواهد شد. مرحله اول این جشنواره در شهریور ماه می باشد که مختص ایده ها و طرح های عملیاتی ناظر بر نیازهای اساسی بخش های مختلف کشور است. مرحله دوم جشنواره شامل گزارش اقدامات انجام شده طرح های مصوب در مرحله اول می باشد که قرار است در بهمن ماه برگزار شود. علاوه بر جشنواره ملی جشنواره های استانی آن در تیرماه بنابر فراخور استانها اجرا خواهد شد و برترین های آن ها به جشنواره ملی اعزام می شوند.

تیموریان اعلام کرد که مهلت ثبت نام و ثبت موضوعی که افراد یا گروه ها قصد انجام دارند یا در حال اجام هستند تا پایان فروردین 97 می باشد. شرکت برای عموم آزاد است.

پس از ثبت موضوعات کارشناسان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان و سایر مجموعه های همکار با ارتباط گیری، مشاوره و حمایت های لازم از موضوعات آنها را برای رسیدن به جشنواره راهنمایی و پشتیبانی می کنند.

برای شرکت روی لینک کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.


١٢:٣٢ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٥٧٥    /    تعداد نمایش : ٨٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج